שירותים לחתולים

שירותים לחתולים

כידוע לכם חתול היא חיה נקייה שלא תעשה את צרכיה בכל מקום. למעשה, חתול בית נדרש חול חתולים כדי שזה ישמש שירותים לחתולים אבל זו רק ההתחלה. עדיף שחול חתולים יהיה חול מתגבש לחתולים כדי לשמור על הגיינה מקסימלית. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה ולדעת כל מה שרציתם על חול מתגבש לחתולים.

 

שירותים לחתולים – לא בכל מקום

למעשה, אם אתם רוצים לשמור על נקיון ביתכם עליכם להקדיש מקום מסוים שישמש כשירותים לחתולים. אחרת, השירותים לחתולים יהיו בכל רחבי ביתכם כולל בחדרי הילדים, בסלון, על הספות ואיפה לא? אז לפני שאתם אומרים הצילו או גוואלד כדאי שתמשיכו לקרוא כדי לגלות את הפתרון.

עם זאת, גם בתחום זה יש לרכוש את המוצרים הטובים ביותר בהתאם לגיל ולסוג החתול. כן, ממש כמו שאתם רוכשים צעצועים לחתולים, משחקים או כל מוצר התפתחותי אחר. אם יש לכם חתולים בטח כבר הבנתם דבר אחד : ציוד לחתולים כמו צעצועים לחתולים הוא לא פיקניק ולא משחק ילדים.

 

אז מה עושים?

למזלכם בחנות ארגו שבאלכסנדר ינאי 10 בפתח תקווה עומדים לרשותכם עם צוות מקצועי. בחנות ישמחו לסייע לכם כל יום חול מ-08:00-18:00 ובימי שישי עד 13:00 וגם בטלפון, במייל ובפייסבוק. אז הכניסו את הפרטים הבאים לזכרון של הטלפון הנייד שלכם:

  • מספר הטלפון בחנות – 072-3380699
  • כתובת המייל של החנות – info@ar-go.co.il

וזה לא הכל כי בחנות ניתן לרכוש גם ציוד נוסף לחתולים כמו מזון יבש, שימורים וכן כלובי נשיאה והטסה ומוצרי הדברה. גם חיות המחמד האחרות אינן מקופחות בחנות וניתן לרכוש בה ציוד לכלבים כמו מזון יבש, שימורים וחטיפים, קולרים, רצועות, משחקים ומוצרי הדברה. ואם יש לכם מכרסמים, ציפורים או דגים כאן תוכלו לרכוש עבורם אוכל – ממש גן עדן לחיות.

 

פתח תקווה על המפה

החנות מעמידה את פתח תקווה על המפה בתחום חיות המחמד אבל אל תסעו לשם. אנחנו לא רומזים חלילה דבר בגנות פתח תקווה אבל הסיבה שלנו שונה לחלוטין : כל מוצרי החנות יכולים להגיע לביתכם כך אין צורך לנסוע לפתח תקווה במיוחד.

למעשה, תוך 3 ימי עסקים המוצרים יגיעו עד אליכם ללא דמי משלוח לגרים בגוש דן. אם אתם גרים מחוץ לגוש דן תיאלצו לשלם רק 20 שח כדמי משלוח. אנחנו בטוחים שמנהל הבנק יגיד לכם תודה וגם חיות המחמד שלכם.

 

וזה לא הכל

למעשה, זוהי רק ההתחלה כי טרם סיפרנו לכם על ראיית העולם הייחודית של החנות : החנות מעמידה את חיות המחמד במרכז ומעניקה להם את מלוא תשומת הלב בהתאם לאופי, צרכים ודרישות ספציפים. הרי אין דינו של כלב אמסטף קשוח כדינו של חתול סיאמי ביתי מפונק.

אז למה אתם מחכים?